Ladataan sivua

Niin metsä vastaa kuin sinne huudetaan -Tanssinäytöksien ryhmäjaot

Tanssipiste Loiste esittää:
Niin metsä vastaa kuin sinne huudetaan- tanssinäytökset
18.12.2021/ Sellosali

RYHMÄJAOT
(Alta löydät jokaisen näytöksen esiintyjät ryhmittäin)

1. NÄYTÖS klo 11-12.20

SUMU (Ryhmä: Keskiviikon Edu Yläkoulu/ Noora.P)
AALLOKKO (Ryhmä: Tiistain Taaperotanssi 17-17.45/ Jenna)
PISARA (Ryhmä: Perjantain Edu 1/Noora.K)
MONSUUNI (Ryhmä: Perjantain Edu 3/Noora.K)

REVONTULET (Ryhmä: Torstain Tempputanssi 16.45-17.30/Noora.K)
Kisakoreografia: DUO (Elli & Johanna)
TÄHTITAIVAS (Ryhmä: Torstain Nuoret 18.30-19.30/ Show keskitaso /Noora.K)
MYRSKY (Ryhmä: Tiistain Esi Välkkeet/ Elisa)
UKKONEN (Ryhmä: Tiistain Esi Tuikkeet/ Elisa)
Kisakoreografia: SOOLO (Emma)

REHEVÖITYMINEN (Ryhmä: Keskiviikon Edu Alakoulu/Noora.P)
SATEENKAARI (Ryhmä: Maanantain Tempputanssi 16.45-17.30/Jenna)

Kisakoreografia: SOOLO (Veera)
HALLA (Ryhmä: Keskiviikon Aikuiset/Show keskitaso 18.30-19.30/Jenna)
LUMIHIUTALEET (Ryhmä: Tiistain Satubaletti 16.45-17.30/ Linnea)
LUMIMYRSKY (Ryhmä: Maanantain Nuoret/Show alkeet 16.30-17.30/ Linnea)
Kisakoreografia: PR AIKUISET (Miira & Jenna)

SHAMAL (Ryhmä: Perjantain Edu 2/ Noora.K)
Kisakoreografia: DUO (Ada & Inka)
ILMASTON LÄMPENEMINEN (Ryhmä: Maanantain Nuoret/ Show jatko 18.30-19.30/Jenna)

Kisakoreografia: PR LAPSET
Kisakoreografia: SOOLO (Tua)
Kisakoreografia: DUO (Annika & Helmi)








2. NÄYTÖS klo 13.30-14.50

SUMU (Ryhmä: Keskiviikon Edu Yläkoulu/ Noora.P)
VESIPYÖRRE (Ryhmä: Keskiviikon Satutanssi 16.45-17.30/Jenna)
PISARA (Ryhmä: Perjantain Edu 1/Noora.K)

Kisakoreografia: SOOLO (Isa)
JÄTTIAALTO (Ryhmä: Tiistain Tempputanssi 17.45-18.30/ Eve)
MONSUUNI (Ryhmä: Perjantain Edu 3/Noora.K)

TÄHTITAIVAS (Ryhmä: Torstain Esi Tuikkeet/ Amanda)
TÄHDENLENTO (Ryhmä: Torstain Esi Välkkeet/ Amanda)
SUPERNOVA (Ryhmä: Maanantain Aikuiset Baletti/ Amanda)
Kisakoreografia: DUO (Isa & Hilla)

ENSILUMI (Ryhmä: Keskiviikon Lapset/ Show alkeet 17.30-18.30/ Cia)
JÄÄKITEET (Ryhmä: Keskiviikon Nuoret/ Baletti alkeet 18.15-19.15/ Eve)
Kisakoreografia: DUO (Ava & Tua)
LUMIHIUTALEET (Ryhmä: Keskiviikon Satubaletti 17.30-18.15/ Eve)

REHEVÖITYMINEN (Ryhmä: Keskiviikon Edu Alakoulu/ Noora.P)
Kisakoreografia: PR Loiste Groove
KESKIYÖN AURINKO (Ryhmä: Tiistain Nuoret/ Lyrical jazz/Cia)

Kisakoreografia: SOOLO (Frida)
Kisakoreografia: SOOLO (Helmi)
Kisakoreografia: MAASTOPALO (Ryhmä: Tiistain Nuoret/Show jatko 19-20/ Eve)
Kisakoreografia: SHAMAL (Ryhmä: Perjantain Edu 2/ Noora.K)














3. NÄYTÖS KLO 16-17.20

SHAMAL (Ryhmä: Perjantain Edu 2/Noora.K)
MAANJÄRISTYS (Ryhmä: Tiistain Nuoret/Commercial 17.30-18.30/ Miira)
MAANVYÖRY (Ryhmä: Tiistain Pojat/Commercial 18.30-19.30/ Miira)

TSUNAMI (Ryhmä: Tiistain Aikuiset/Commercial 19.30-20.30/ Miira)
MONSUUNI (Ryhmä: Perjantain Edu 3/ Noora.P)
SADE (Ryhmä: Lauantain Tempputanssi 10.45-11.30/ Minna)

SATEENKAARI (Ryhmä: Lauantain Satutanssi 10-10.45/ Minna)
Kisakoreografia: SOOLO (Mea)
TULISATEENKAARI (Ryhmä: Maanantain Lapset/Show alkeet 17.30-18.30/ Jenna)

Kisakoreografia: DUO (Emma & Isabella)
TUULI (Ryhmä: Torstain Lapset/ Show keskitaso 17.30-18.30/ Noora.K)
Kisakoreografia: SOOLO (Annika)

Kisakoreografia: DUO (Isabella & Sointu)
Kisakoreografia: PR Loiste Composed
REHEVÖITYMINEN (Ryhmä: Keskiviikon Edu Alakoulu/ Noora.P)

Kisakoreografia: SOOLO (Olivia)
MYRSKY (Ryhmä: Lauantain Lapset/ Show alkeet 11.30-12.30/ Minna)

MERIVIRTA (Ryhmä: Torstain Aikuiset/ Lyrical Jazz 19.30-20.30 /Noora.K)
PISARA (Ryhmä: Perjantain Edu 1/Noora.K)
SUMU (Ryhmä: Keskiviikon Edu Yläkoulu/Noora.P)