Ladataan sivua

LOISTE Lukujärjestys Syksy 2021 - Kevät 2022

Maanantai

Kipinä-sali / Tillinmäki
Lumo-sali / Tillinmäki
Loiste-sali / Tillinmäki

Show alkeet - Nuoret

16.30 - 17.30

Linnea

10-12v

Show alkeet - Lapset

17.30 - 18.30

Jenna

7-9v

Show jatko - Nuoret

18.30 - 19.30

Jenna

13-15v

Tempputanssi - Lapset

16.45 - 17.30

Jenna

4-6v

Baletti - EDU 1

17.30 - 18.30

Amanda

Suljettu Tunti

Baletti - EDU 2

18.30 - 19.30

Amanda

Suljettu Tunti

Baletti - Aikuiset

19.30 - 20.30

Amanda

+20v

Jumps&turns - EDU Hohde

16.00 - 17.15

Pami

Suljettu Tunti

Jumps&turns - EDU Lumo

17.15 - 18.30

Pami

Suljettu Tunti

Jumps&turns - EDU Säihke

18.30 - 19.30

Pami

Suljettu Tunti

Jumps&turns - EDU Loiste

19.30 - 20.45

Pami

Suljettu Tunti

Tiistai

Kipinä-sali / Tillinmäki
Lumo-sali / Tillinmäki
Loiste-sali / Tillinmäki

Show - ESI Tuikkeet

17.00 - 18.00

Elisa

6-7v

Show - ESI Välkkeet

18.00 - 19.00

Elisa

8-10v

Show jatko - Nuoret

19.00 - 20.00

Eve

10-12v

Taaperotanssi - Aikuinen & lapsi

17.00 - 17.45

Jenna

1-3v

Tempputanssi - Lapset

17.45 - 18.30

Eve

4-6v

Lyrical jazz alkeet/keskitaso - Nuoret

18.30 - 19.30

Cia

10-15v

Satubaletti - Lapset

16.45 - 17.30

Linnea

4-6v

Commercial alkeet/keskitaso - Nuoret

17.30 - 18.30

Miira

10-15v

Commercial alkeet - Pojat

18.30 - 19.30

Miira

8-12v

Commercial alkeet/keskitaso - Aikuiset

19.30 - 20.30

Miira

+20v

Keskiviikko

Kipinä-sali / Tillinmäki
Lumo-sali / Tillinmäki
Loiste-sali / Tillinmäki

Satutanssi - Lapset

16.45 - 17.30

Jenna

3-4v

Satubaletti - Lapset

17.30 - 18.15

Eve

4-6v

Baletti alkeet - Nuoret

18.15 - 19.15

Eve

+10v

Show keskitaso - Nuoret

16.30 - 17.30

Cia

10-15v

Show alkeet - Lapset

17.30 - 18.30

Cia

7-9v

Show keskitaso - Aikuiset

18.30 - 19.30

Jenna

+20v

Show kisakokoonpano - Aikuiset

19.30 - 20.30

Jenna

+20v

Tanssin oheisharjoittelu - EDU yläkoulu

16.30 - 17.30

Pami

Suljettu Tunti

Show - EDU yläkoulu

17.30 - 18.45

Noora P.

Suljettu Tunti

Show - EDU alakoulu

18.45 - 20.00

Noora P.

Suljettu Tunti

Torstai

Kipinä-sali / Tillinmäki
Lumo-sali / Tillinmäki
Loiste-sali / Tillinmäki

Tempputanssi - Lapset

16.45 - 17.30

Noora K

4-6v

Show - ESI Tuikkeet

17.30 - 18.30

Amanda

6-7v

Show - ESI Välkkeet

18.30 - 19.30

Amanda

8-10v

Kärkitossutunti - EDU lisätunti

19.30 - 20.15

Amanda

Suljettu Tunti

Baletti - EDU 3

16.30 - 17.30

Amanda

Suljettu Tunti

Show keskitaso - Lapset

17.30 - 18.30

Noora K

7-9v

Show keskitaso - Nuoret

18.30 - 19.30

Noora K

10-15v

Lyrical jazz - Aikuiset

19.30 - 20.30

Noora K

+20v

Show - EDU Säihke

16.30 - 17.30

Miira

Suljettu Tunti

Show - EDU Loiste

17.30 - 18.30

Miira

Suljettu Tunti

Show - EDU Lumo

18.30 - 19.30

Miira

Suljettu Tunti

Show - EDU Hohde

19.30 - 20.30

Miira

Suljettu Tunti

Perjantai

Kipinä-sali / Tillinmäki
Lumo-sali / Tillinmäki
Loiste-sali / Tillinmäki

Aamujooga

8.00 - 9.00

Amanda

+18v

Vauvajooga - Aikuinen & vauva 0-12kk

10.00 - 10.45

Amanda

+18v

Show - EDU 2

16.00 - 17.00

Noora K.

Suljettu Tunti

Show - EDU 3

17.00 - 18.00

Noora K.

Suljettu Tunti

Show - EDU 1

18.00 - 19.00

Noora K.

Suljettu Tunti

Lauantai

Kipinä-sali / Tillinmäki
Lumo-sali / Tillinmäki
Loiste-sali / Tillinmäki

Satutanssi - Lapset

10.00 - 10.45

Minna

3-4v

Tempputanssi - Lapset

10.45 - 11.30

Minna

4-6v

Show alkeet - Lapset

11.30 - 12.30

Minna

7-9v

DanceHiit & venyttely - Aikuiset

12.30 - 13.30

Jenna

+20v